Navštívte nás

Schauer Agrotronic sa zúčastňuje na mnohých národných a medzinárodných poľnohospodárskych výstavách. Mnohé z našich kŕmnych a ustajňovacích systémoch získavajú ocenenia a inovačné ceny. 

Poľnohospodárske výstavy 2020

Nutri Fair Dánsko15.01.-16.01.2020
Alpen-Adria KlagenfurtRakúsko17.01.-19.01.2020
Bergschaf Interalpin InnsbruckRakúsko18.01.-19.01.2020
Agros Expo MoskauRusko29.01.-31.01.2020
Sarka FinnlandFínsko31.01.-01.02.2020
Regio Agrar BayernNemecko04.02.-06.02.2020
Agro Animal Show KiewUkrajina18.02.-20.02.2020
Tier und Technik St. GallenŠvajčiarsko20.02.-23.02.2020
Pferd Bodensee  FriedrichshafenNemecko28.02.-01.03.2020
AgroComplex, Ufa, BaschkortostanRusko17.03.-20.03.2020
Agraria Jucu, jud. ClujRumunsko02.04.-05.04.2020
Techagro BrünnČeská republika31.03.-04.04.2020
Dutch Pork ExpoHolandsko21.04.-22.04.2020
Wieselburger MesseRakúsko23.04.-26.04.2020
Hansepferd HamburgNemecko24.04.-26.04.2020
Tierzucht und Landwirtstage (HOD)Maďarsko07.05.-09.05.2020
Pferd WelsRakúsko21.05.-24.05.2020
Novi SadSrbsko16.05-22.05.2020
World Pork ExpoUSA03.06.-05.06.2020
Ontario Pork CongressKanada17.06.-18.06.2020
Internationale Landwirtschaftsmesse Gornja RadgonaSlovinsko22.08.-27.08.2020
Kapfhamer Fest BayernNemecko27.08.-01.09.2020
Norla RendsburgNemecko03.09.-06.09.2020
Space RennesFrancúzsko15.09.-18.09.2020
Pork ExpoBrazília21.10.-22.10.2020
Agro AlpinRakúsko05.11.-08.11.2020
EuroTier HannoverNemecko17.11.-20.11.2020
Agraria WelsRakúsko25.11.-28.11.2020
Expo HorseŠvajčiarsko27.11.-29.11.2020
AgromekDánsko19.01.-21.01.2021

Newsletter

K aktuálnemu Newsletteru 

Novinky na výstavách

Robot FARO a ďalšie inovácie.

Dotaz
Telefón
Newsletter
Facebook

TOP